
Filters
Deze schijven zijn met name voor thuisgebruik en zijn geschikt voor halterstangen met een diameter van 25 tot 30 mm. Deze schijven zijn praktisch altijd gemaakt van gietijzer of vinyl gevuld met cement.
Ten overvloede melden we nogmaals dat deze schijven dus echt alleen geschikt zijn voor 25 tot 30 mm halterstangen. Kijk dus altijd goed naar de diameter van de halterstang en halterschijven zodat je zeker weet dat deze met elkaar te gebruiken zijn. De schijven welke wij aanbieden zijn met voor pump-sets. Halterschijven en bumperplates leveren wij verder eigenlijk alleen met een professionele 50 mm boring.
Deze schijven zijn met name voor thuisgebruik en zijn geschikt voor halterstangen met een diameter van 25 tot 30 mm. Deze schijven zijn praktisch altijd gemaakt van gietijzer of vinyl gevuld met cement.
Ten overvloede melden we nogmaals dat deze schijven dus echt alleen geschikt zijn voor 25 tot 30 mm halterstangen. Kijk dus altijd goed naar de diameter van de halterstang en halterschijven zodat je zeker weet dat deze met elkaar te gebruiken zijn. De schijven welke wij aanbieden zijn met voor pump-sets. Halterschijven en bumperplates leveren wij verder eigenlijk alleen met een professionele 50 mm boring....Lees meer
Zoek de bestelling die u wilt herroepen
Voer uw e-mailadres en bestelnummer in.
Controleer uw e-mail
Als uw gegevens overeenkomen met een bestelling, ontvangt u een e-mail met een link om deze te bekijken en te beheren.